LiStOVáNí s Markétou Lukáškovou: Losos v kaluži

LiStOVáNí s Markétou Lukáškovou: Losos v kaluži

Kdy

13 února, 2024    
18:30 – 20:00

Kde

Sál nad Městskou knihovnou
Městská knihovna Nýrsko, Náměstí 81 , Nýrsko, Plzeňský kraj, Šumava

Připojte se k výjimečnému literárně-divadelnímu zážitku v rámci projektu LiStOVáNí! Spolek Nýrsko ŽIJE s radostí představuje scénické čtení knihy „Losos v kaluži“ od talentované autorky Markéty Lukáškové!

Co můžete očekávat?

Připravte se na nečekanou a odvážnou cestu životem cynické Báry. Tato neklasická hrdinka knihy nám představí svůj pohled na svět, smrt a všechno, co se odehrává mezi tím. Scénické čtení spojuje literaturu a divadelní představení. Před námi se tak odehraje příběh knihy, v němž se sama autorka ponoří do děje, oživí ho a vytvoří jedinečný zážitek.

Těšíme se na vás a společně prožijme magii knihy „Losos v kaluži“ v jedinečném provedení LiStOVáNí!ánová

Označte si datum, pozvěte své přátele a přijďte si užít večer plný literárního kouzla.

A o co přesně jde?

Cynická Bára není typ holky, která se ráno probudí se sexy rozcuchem, protáhne se a na první pokus vyfotí #nomakeup selfie, za kterou dostane 200 lajků, než dojde do koupelny. Je spíš ten typ holky, která se ráno bojí podívat do zrcadla, na zůstatek účtu a do lednice. Její život se otočí vzhůru nohama, když jí umře babička a „odejde do nebe“. Bára ale zjistí, že smrtí nic nekončí, naopak jí všechno začíná! Tohle bude v LiStOVáNí ryzí dámská jízda! Markéta Lukášková nebude chybět na žádném z představení, po diskuzi si budete moci koupit jakoukoliv z třech jejích knih.

účinkují: Věra Hollá, Pavla Dostálová (alternuje Bára Jánová) a Markéta Lukášková